Logo Archiwalne loga Logo
Zaloguj się!
  Aktualności
Administracja
Ostrzeżenia
Informacje
Regulamin
Forum
Download
Rejestracja
Rankingi:
Nagrody
Logowanie
Poradnik: 

Kredyty z kopalni:
4 273

Kredyty za jewele:
11 853

EXP: 550x OnLine (7)


EXP: 600x OnLine (10)


MEXP: 1,5x OnLine (9)


EXP: 800x OnLine (9)


EXP: 1x OnLine (6)
Online: 41
Na stronie: 6

Najwiecej online (333) bylo:
6 sty 2017 16:44

Kont: 29628
Postaci: 2149
Gildii: 24

Crywolf Event: Zwycięstwo
Nastepny:






Imie: Punkty:
1marecki39378038
2eGzuSUM27687716
3Wariatka16742663
4JohnDoe16447123
5Kigen14687748
6Legalny11853534
7Devilka9765721
8ScoobyDoo8427888
9DanielMG7904498
10maff7856877
11Vazkez37626304
12Globus7563731
13Xiomexp7508340
14ArCzI6577711
15Agusia6275507
16Mystic6220468
17Siron4908918
18Chaos4585497
19MondShine4574248
20Wolverine4467064
21LastSlimek4317972
22Hetkal4244737
23Divini3985499
24NoName3913875
25NiePlacz3671591
26WARNING3422846
27AxeeL3276196
28Cukinia3155474
29Magic3086307
30Rysio3060120
31Daniel2934953
32crin2881018
33Washico2821245
34Dzikiwaz2807294
35Beyonce2676205
36Sparta2523339
37Jassai2469530
38Peri2352364
39Borek2259502
40Blizzard2219238
41Dzielson2174921
42Shiriu892059197
43Kajfasz2042565
44boryskok1974840
45Lampucera1974462
46Zoted1862252
47Palczan1739885
48borygo1703892
49Gratka1599171
50Kornel1598212


wrzPaździernik 2020
lis
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Aktualnie:Najwięcej:




Gildia:
BloodZ


Lider: Wojownik


Gildia
MoL
Punkty
Burbon
564
1 133 246

Zwycięskie województwo:
Swietokrzyskie 5 837

NickPunktyWoj.
1Dominator384 401
2Vazkez3329 550
3DajB0ngo142 100
4Manisha132 400
5LastSlimek121 200
6Globus121 200
7Uziii82 801
8HellMiner80 800
9kassija80 800
10Knopers80 800

Gildia
Punkty
1Elit4
1 919 195
BloodZ
1 555 904
3DevilZ
1 320 087
44FuN
1 262 691
5Burbon
1 112 864


Administrator:
 Alyaa
offline
Zenteris
offline

Game Master:
 Talissa
offline
 Arhont
offline
 Metmac
offline
 Dzejkob
offline
 Eneo
offline

Ostatnie filmy z youtube:



Aktualizacja nicków w profilu na
forum soulmu
statystyka

20.07.2018 - nowy klient
Pobierz KLIENTA
437 MB
Najnowsza wersja gry: 6.1.0.71 (IGC.dll) (WYMAGANY PATCH)